Návštěva školní družiny v Seniorcentru OASA v Petřvaldíku

Xenie Valušáková | 30. 10. 2018

Měsíc říjen byl ve školní družině věnován mimo jiné i výrobě podzimních dekorací. Letos nám paní Ivana Brusová věnovala okrasné dýně pro všechny děti, které si je s nadšením nazdobily. 16.října jsme společně s paní I. Brusovou, paní zástupkyní G. Duchoňovou a dětmi ŠD navštívili Seniorcentrum OASA v Petřvaldíku. Byli jsme příjemně překvapeni útulným prostředím domova. Přivítala nás paní Drahomíra Štěpánová, která vede animační dílnu, kde senioři vyrábí sezónní dekorace a provozují další aktivity. Načerpali jsme zde hodně inspirací, předali zdobené dýně našich dětí a také dýně ke zdobení pro seniory. Děti obdržely dáreček a sladkosti. Po příjemně strávené části odpoledne jsme se domluvili na případné další spolupráci, která je vítaná z obou stran. 

Šárka Urbančíková, vychovatelka ŠD