Recitační soutěž

Xenie Valušáková | 01. 03. 2019

Druhý únorový týden se v naší škole odehrál v duchu recitační soutěže "ANEB TROCHA POEZIE NEZABIJE". Žáci bojovali o svá postupová místa ve dvou kategoriích nejprve v rámci třídních kol. Sami si vybírali texty básní, které následně přednesli před svou třídou. Ti nejlepší postoupili do školního kola, které se odehrálo 14.února v tělocvičně, za účasti nejlepšího publika, tedy samotných žáků. V první kategorii žáků 2. a 3.tříd vyhrál Ondřej Halamíček ze 3.třídy. Svým výkonem naprosto ohromil a pobavil publikum. Ve druhé kategorii žáků 4. a 5. ročníků zvítězily dívky. Z 5. A Anežka Šeděnková a z 5.B Alena Šindelářová. Všichni žáci byli za svou účast a odvahu odměněni diplomem a sladkostmi. A odměna pro postupující? Zážitková výprava do střediskového kola recitační soutěže 6.března v Příboře. Všem soutěžícím držíme pěsti.