Opatření školy Petřvald ke KORONAVIRU

Xenie Valušáková | 07. 03. 2020

v  návaznosti na aktuální epidemiologickou situaci Vás upozorňujeme, že pokud jste pobývali

v období jarních prázdnin na dovolené v Itálii, je Vám a Vašim dětem nařízena povinná 14 denní karanténa. Z tohoto důvodu neposílejte po dobu dvou týdnů děti do ZŠ či MŠ! O karanténě nás prosím informujte telefonicky a nezapomeňte svým dětem odhlásit stravu ve ŠJ prostřednictvím e-portálu. Stejné nařízení platí i pro všechny zaměstnance školy.

Ti z Vás, kteří se vracíte z dovolené z jiných zemí a nejste si jisti, zda máte dodržet karanténní opatření, kontaktujte telefonicky krajskou hygienickou stanici (dle letáku v příloze).

V zájmu opatrnosti bude po dobu 14 dnů omezen na nezbytné minimum přístup cizím osobám do školy, která bude po celý den uzamčena.

Respektujte toto doporučení a čekejte na své děti před budovou školy.

V následujících dvou týdnech omezíme vyučování pouze na dopoledne, rušíme odpolední výuku a všechny kroužky.

Provoz školní družiny nebude omezen, ale z preventivních důvodů Vás žádáme o zvážení pobytu dětí v kolektivu ŠD.

Děkujeme za pochopení.